Apie mus

Susipažinkime…

Kelionės

Mums pasisekė ir esame dėkingi, jog gimėme pasaulyje, kuriame gausu įvairių kultūrų ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių. Mus visada žavėjo tyrinėjimo žavesys ir neribotos galimybės, kurios šiuo metu prieinamos kiekvienam. Nors esame užaugę mažame Kauno mieste, bet jau ankstyvaisiais metais klausėmės pasakojimų iš tuo metų vyresniųjų žmonių apie tolimus kraštus ir nuotykius, kurie įžiebė gilų troškimą pažinti dar nepažįstamą pasaulį. Todėl šiuo metu džiaugiamės turėdami galimybę kiekvienais metais leistis į keliones ir prisiliesti prie dar nepažintų vietovių, įsigilinti į vietos tradicijas ir suprasti įsišaknijusių istorijų prasmę. Juk kiekviena vietovė turi tiek daug ką pasakyti.  

Tikslas

Mūsų tikslas: įkvėpti ir įgalinti įvairių visuomenės sluoksnių atstovus leistis į savo pačių atradimų keliones. Mes tikime, kad kelionės – tai daugiau nei tik naujų vietų lankymas; tai savęs pažinimas ir vartai, padedantys suprasti mus supantį pasaulį. Mūsų kelionių portalo tikslas – suteikti prieinamą, autentišką ir praturtinančią kelionių patirtį, kuri atsilieptų kiekvieno tyrinėtojo sielai.

Siekiai

Siekiame sukurti pasaulinę keliautojų bendruomenę, kurią vienija atradimų aistra ir pagarba įvairioms kultūroms bei aplinkoms, sudarančioms mūsų pasaulį. Kurdami erdvę, kurioje galima dalytis istorijomis, patirtimi ir žiniomis, tikimės paskatinti giliau vertinti mūsų planetos grožį ir sudėtingumą.

Svajonės

Mūsų svajonė – matyti pasaulį, kuriame išnyksta bet kokios ribos, o supratimas, galimybės prisiliesti prie dar nepažintų vietovių bei empatija senosioms tradicijoms yra svarbiausia. Mes įsivaizduojame ateitį, kurioje kelionės yra ne tik prabanga, bet ir priemonė, padedanti mažinti skirtumus, griauti barjerus ir puoselėti visuotinį priklausymo Žemei ir vienas kitam jausmą bei rūpinimąsi vieni kitais. Svajojame, kad mūsų svetainė paskatins daugiau žmonių tyrinėti pasaulį, kurie taip pat aistringai norės pažinti, pamatyti, pajausti ir pasimėgauti šios akimirkos jėga išsvajotame pasaulio krašte.

Prisijunkite prie mūsų šioje nepaprastoje kelionėje ir atraskite aktualią, praktišką informaciją apie įvairias pasaulio vietoves!

Kelionės 8