Orai Lietuvoje

Orai Lietuvoje šiandien – naktis numatoma debesuota, vietomis galima lijundra. Vėjas vakarų-pietvakarių, gūsiai gali siekti iki 11 m/s. Žemiausia temperatūra Lietuvoje nuo -3 laipsnio šalčio iki +4 laipsnių šilumos. Dieną bus debesuota, aukščiausia temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 5 laipsnių šilumos.

Orai didžiausiuose Lietuvos miestuose

Orai Lietuvos miestuose

Orai Kaune

Orai Nidoje

Orai Vilniuje

Orai Klaipėdoje

Orai Šiauliuose

Orai Ukmergėje

Orai Panevėžyje

Orai Marijampolėje

Orai Alytuje

Dažniausiai užduodami klausimai apie orus Lietuvoje

Koks sutartinis meteorologinių reiškinių žymėjimas?

RūkasRūkas
DulksnaDulksna
LijundraLijundra
LietusLietus
Liūtinis lietusLiūtinis lietus
KrušaKruša
ŠkvalasŠkvalas
ŠlapdribaŠlapdriba
SniegasSniegas
PūgaPūga
PustymasPustymas
PerkūnijaPerkūnija
ViesulasViesulas

Skaitmeninės orų prognozės ir informacija pasiekiama internete

Siekiame, kad intertravel.lt būtų patikimas ne tik kelionių patarimų puslapis, bet taip pat ir orų pranešimų šaltinis, suteikiantis aktualios informacijos apie orų prognozės sąlygas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Mūsų internetinėje svetainėje bandoma pateikti išsamią orų prognozę: apie kritulių intensyvumą, temperatūrą, vėjo greitį bei kryptį. Taip pat informuojame ir apie kitus oro parametrus, kurie gali būti svarbūs kasdieniniame gyvenime bei planuojant įvairias išvykas.

Kokia vidutinė temperatūra Lietuvoje?

Žiemą vidutinė oro temperatūra svyruoja nuo -2,5 °C iki -5 °C, nors kartais gali nukristi ir žemiau. Vasarą vidutinė temperatūra būna apie 20-25 °C, tačiau kartais ji gali pakilti ir iki 30 °C.

Kada iškrenta didžiausias kritulių kiekis Lietuvoje?

Lietuvoje iškrenta vidutiniškai daug kritulių, kurie per metus pasiskirsto gana tolygiai. Drėgniausias mėnuo paprastai būna rugpjūtis.

Lietuva