Nakvynė Prahoje – populiariausios nakvynės vietos

Čekijos sostinė Praha – žavinga vieta, kurioje lengvai susipina istorija, architektūra ir kultūra. Žavingą viduramžių senamiestį puošia grįstos gatvelės, gotikinės bažnyčios ir kultinis Prahos astronominis laikrodis. Didingas Karolio tiltas, išklotas skulptūromis, nuo kurio atsiveria panoraminis vaizdas į Vltavos upę, yra turtingo miesto paveldo simbolis. Prahos pilis, didžiausias senovinis pilies kompleksas pasaulyje, dominuoja miesto panoramoje, o joje stūkso nuostabūs statiniai, pavyzdžiui, Švento Vito katedra. Ryškią miesto atmosferą sustiprina klestinti meno scena, gyvos kavinės ir audringas naktinis gyvenimas. Nesvarbu, ar tyrinėjate istorines vietas, mėgaujatės čekiška virtuve ir alumi, ar vaikštinėjate po žavingus rajonus, Prahos grožis ir žavesys nepavaldus laikui, ją būtina aplankyti.

Praha gali jums pasiūlyti tikrai ne vieną  populiarią nakvynės vietą, kuriose galima apsistoti atostogų metu, kurios patenkintų Jūsų pageidavimus bei lūkesčius. Štai keletas populiariausių Prahos vietovių ir apgyvendinimo įstaigų:

  • Senamiestis (Staré Město): Tai istorinė Prahos širdis ir puiki vieta apsistoti, jei norite būti netoli pagrindinių lankytinų vietų, tokių kaip Prahos astronominis laikrodis, Karolio tiltas ir Senamiesčio aikštė. Šiame rajone rasite prabangių viešbučių, butikinių apgyvendinimo įstaigų ir pigių nakvynės namų.
  • Mažasis miestas (Malá Strana): Po Prahos pilimi įsikūrusiame Mažajame mieste (Maloji Mala Malaja) vyrauja žavinga ir vaizdinga atmosfera. Tai ramesnis rajonas, palyginti su triukšmingu Senamiesčiu, jame rasite gražią baroko architektūrą, siauras gatveles ir daugybę restoranų bei kavinių. Šiame rajone yra keletas boutique viešbučių ir svečių namų, dažnai įsikūrusių istoriniuose pastatuose.
  • Prahos pilis (Hradčany): Jei norite apsistoti netoli žymiosios Prahos pilies, apsvarstykite galimybę apsistoti Hradčanų rajone. Iš šio rajono atsiveria nuostabūs miesto vaizdai, o aukščiausios klasės viešbučių ir svečių namų rasite pėsčiomis nuo pilies komplekso.
  • Vinohradai: Vinohradai – populiarus gyvenamasis rajonas, garsėjantis žaliuojančiomis gatvėmis, gražiais parkais ir madinga atmosfera, kuriame yra daugybė apgyvendinimo galimybių. Šiame rajone rasite boutique viešbučių, apartamentų ir svečių namų. Jis taip pat gerai susisiekia su miesto centru viešuoju transportu.
  • Naujasis miestas (Nové Město): Nors Naujasis miestas nėra toks senas kaip senamiestis, jame vis dar gausu istorijos ir lankytinų vietų, įskaitant Vaclavo aikštę ir Nacionalinį muziejų. Šiame rajone yra įvairių viešbučių, nakvynės namų ir apartamentų, pritaikytų skirtingiems biudžetams.
  • Žižkovas: Į rytus nuo miesto centro esantis Žižkovas yra energingas rajonas, garsėjantis bohemiška atmosfera ir naktiniu gyvenimu. Tai puiki vieta apsistoti, jei mėgstate labiau alternatyvius ir nestandartinius pojūčius. Šiame rajone rasite nebrangių apgyvendinimo įstaigų, pavyzdžiui, nakvynės namų.
  • Tai tik kelios geriausios vietos apsistoti Prahoje, o kiekvienas rajonas turi savito žavesio ir privalumų. Rinkdamiesi nakvynės vietą atsižvelkite į savo pageidavimus, biudžetą ir lankytinų vietų artumą. Taip pat patartina iš anksto užsisakyti nakvynę, ypač turizmo sezono metu, kad užsitikrintumėte geriausius variantus.

Apibendrinant galima teigti, kad Praha yra žavus miestas, kuriame puikiai dera turtinga istorija, įspūdinga architektūra ir gyvybinga kultūra. Nuo viduramžių žavesio senamiestyje iki tokių žymių objektų kaip Prahos pilis ir Karolio tiltas – miestas siūlo vaizdingą aplinką, kuri lankytojus perkelia į kitą epochą. Grindinio akmenimis grįstos gatvės, gotikinės bažnyčios ir istorinės vietos sukuria kerinčią atmosferą, kurią dar labiau sustiprina klestinti meno scena, gyvos kavinės ir audringas naktinis gyvenimas. Nesenstantis Prahos grožis ir gardūs čekiški patiekalai bei garsusis alus daro ją nepamirštama vieta keliautojams, ieškantiems puikaus istorijos, kultūros ir žavesio derinio. Todėl tikimės, kad šios nakvynės vietos Jums pravers, kai planuosite savo kelionę į šį nuostabų miestą.