Kelionės tikslas – Florida – patarimai pirmą kartą keliaujantiems

Florida yra viena mėgstamiausių JAV turistų atostogų vieta, garsėjanti ryškiais paplūdimiais, pramogų parkais ir gyva kultūra. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės jums organizuoti pirmąją kelionę į „Saulės” valstiją.

Iš anksto suplanuokite kelionę

Jei norite kuo geriau išnaudoti viešnagę Floridoje, labai svarbu iš anksto planuoti. Ištyrę įvairias vietoves ir lankytinas vietas, kurias norite aplankyti, sudarykite išsamų maršrutą, į kurį įtraukite kelionės laiką, bilietų kainas ir kitą svarbią informaciją. Norėdami perskaityti atsiliepimus ir gauti papildomų rekomendacijų, taip pat galite naudotis internetiniais šaltiniais, pavyzdžiui, TripAdvisor arba Yelp.

Pasirinkite tinkamą apsilankymo laiką

Nors Florida garsėja šiltu ir saulėtu oru, sezonas gali turėti įtakos temperatūrai. Kai kuriems žmonėms vasaros laikas šioje valstijoje gali būti per karštas, todėl rekomenduojame rinktis pavasario arba rudens mėnesius. Tačiau nepamirškite, kad tai taip pat yra judriausias kelionių laikotarpis, todėl pasiruoškite, kad sutiksite minias žmonių ir, žinoma, kelionėje pasitaikys didesnės išlaidos.

Išsinuomokite automobilį

Kadangi Florida yra didelė valstija, daugelis jos lankytinų vietų išsibarsčiusios po įvairius miestus. Išsinuomoti automobilį – protinga idėja, jei norite maksimaliai išnaudoti laiką ir pamatyti viską, kas numatyta jūsų plane. Dėl to galėsite keliauti savo nuožiūra, nevaržomi viešojo transporto. Tačiau kai kuriose vietovėse gali būti intensyvus eismas, ypač piko valandomis.

Apsilankykite paplūdimiuose

South Beach Majamyje, Clearwater Beach netoli Tampos ir Siesta Key Beach Sarasotoje – tai keletas žinomiausių paplūdimių. Floridos paplūdimiuose kiekvienas ras ką nors sau, nesvarbu, ar norite atsipalaiduoti saulėje, ar maudytis vandenyne, ar užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, plaukioti banglente ar irklente.

Apžiūrėkite pramogų parkus

Šiuose pramogų parkuose siūloma daugybė pramogų ir atrakcionų įvairaus amžiaus lankytojams – nuo įspūdingų kalnelių iki įdomių paradų ir šou. Kad sutaupytumėte laiko, pinigų ir išvengtumėte minios lankytojų, rezervuokite vietas iš anksto.

Tyrinėkite gamtos grožį

Floridoje yra ne tik paplūdimiai ir pramogų parkai, bet ir daugybė gamtos grožybių, įskaitant nacionalinius parkus, laukinės gamtos draustinius, vaizdingas upes ir šaltinius. Šias vietas verta aplankyti, nes iš jų atsiveria savitas Floridos gamtos grožio vaizdas.

Paragaukite vietinės virtuvės patiekalų

Florida garsėja savo gardžia ir įvairiapusiška virtuve, kuri semiasi įkvėpimo iš Karibų jūros regiono, Lotynų Amerikos ir Pietų virtuvės. Kei laimo pyragas, rombinių moliuskų kepsniai, kubietiški sumuštiniai ir jūros gėrybės, pavyzdžiui, gruperiai ir krabai, – tai tik keli iš skanėstų, kuriuos būtina paragauti. Šių ir kitų patiekalų rasite regioninėse užkandinėse ir maisto vagonėliuose visoje valstijoje.

Nepamirškite vandens

Floridoje gali būti gana šilta ir tvanku, ypač vasarą. Norėdami išlikti hidratuoti ir mėgautis pramagomis net ir karščiausiomis dienomis – nepamirškite kartu su savimi turėti ir kelis buteliukus vandens atsivėsinimui.

Tinkamai apsirenkite

Lankantis Floridoje svarbu tinkamai apsirengti. Kaip jau buvo minėta anksčiau, Floridoje gali būti karšta ir tvanku, todėl labai svarbu apsirengti patogiai ir lengvais, orui pralaidžiais drabužiais. Tai taikoma sandalams, marškinėliams ir šortams. Pravartu iš anksto pasidomėti, tačiau nepamirškite, kad kai kurios lankytinos vietos, pavyzdžiui, restoranai ar spektakliai, gali turėti aprangos taisykles. Be to, iš pagarbos bendruomenei turėtumėte apsirengti kukliai, jei vykstate į religinę vietą arba vietą, kurioje galioja griežtos normos.

Apibendrinant galima teigti, kad Florida yra puiki atostogų vieta pirmą kartą keliaujantiems žmonėms dėl savo gražių paplūdimių, įdomių pramogų parkų ir dinamiškos kultūros. Be to, lankydamiesi Floridoje galite išlikti atsipalaidavę ir smagiai praleisti laiką paragavę vietinės virtuvės patiekalų, gerdami daug vandens ir tinkamai apsirengę. Jei pasinaudosite šiais pasiūlymais, galite būti tikri, kad kelionė į Saulės valstiją bus maloni ir įsimintina.