Kaunas – Šiauliai atstumas

Planuojate kelionę iš Kauno į Šiaulius ir Jus domina kelionės atstumas bei kiti patarimai, kuriuos svarbu žinoti prieš išvykstant į šį miestą? Tuomet šis įrašas kaip tik Jums. Kviečiame skaityti toliau

  • Matuojant kelių atstumą (kilometrais) apytiksliai būtų – 149.3 km.
  • Matuojant tiesų atstumą (kilometrais) nuo Kauno iki Šiaulių apytiksliai būtų – 121 km.

Šiaulių lankomiausios vietovės

Kryžių kalnas (Kryžių kalnas): tai viena žymiausių ir unikaliausių Šiaulių vietų. Kalnas nusėtas tūkstančiais įvairių dydžių, formų ir medžiagų kryžiais, kurie sukurian galingą ir dvasingą atmosferą. Tai piligrimystės vieta ir pasipriešinimo priespaudai simbolis.

Šiaulių katedra (Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų katedra): Katedra yra reikšmingas religinis ir architektūrinis Šiaulių miesto objektas. Dėl savo neogotikinio stiliaus ir sudėtingo dizaino ji yra žymi tiek religinių apeigų, tiek kultūrinių renginių vieta.

Jurgio bažnyčia (Šv. Jurgio bažnyčia): Ši istorinė bažnyčia garsėja raudonų plytų konstrukcija ir įspūdinga architektūra. Tai populiari vieta turistams, besidomintiems religijos istorija ir architektūros paveldu.

Šiaulių „Aušros” muziejus: Šiame muziejuje pristatoma Šiaulių ir aplinkinio regiono istorija, kultūra ir paveldas. Jame galima susipažinti su įvairiomis parodomis, eksponatais ir informacija apie miesto praeitį ir dabartį.

Šiaulių arena: jei jus domina sportas ir pramogos, Šiaulių arena yra moderni daugiafunkcinė arena, kurioje vyksta įvairūs renginiai: koncertai, sporto rungtynės ir parodos.

Gaidžių laikrodžio aikštė: Ši centrinė aikštė pavadinta pagal žymų laikrodį, kurį puošia gaidys – Šiaulių simbolis. Aikštę supa parduotuvės, kavinės ir istoriniai pastatai.

Saulės laikrodis: Šis unikalus lauko saulės laikrodis, dar vadinamas „Saulės laikrodžiu”, yra funkcionalus laiko matavimo prietaisas, kuris traukia tiek vietinius gyventojus, tiek lankytojus.

Fotografijos muziejus: Šiaulių fotografijos muziejuje galima susipažinti su fotografijos istorija ir raida Lietuvoje.